فهرست بستن

راهنمایی های آرایشی پایه برای زنان مسن تر

هزاران متخصص زیبایی وجود دارد که به نظر می رسد با هم تفاوت دارند، مخصوصا اگر شما یک زن 50 ساله هستید. اما کیست که برای انتخاب بهترین متخصص وقت بگذارد؟ اجازه دهید به شما یک میانبر برای پیدا کردن بهترین بهترین ها در زمینه زیبایی را نشان دهم. به عنوان یک متخصص زیبایی، من به خوانندگان عزیز خواندن نکات زیبایی در مجله celebs grownup و دیگر مجلات مرتبط با زیبایی زنان به طور متداول استفاده نمایند. مجلات زیبایی بی انتها هستند و بسیار متنوع اند. در اینجا 10 مورد از لیست بزرگترین لیستهای من است.

1. آرایش را در مکان های مناسب انجام دهید

آرایشگاه مناسب ، بهترین آرایشگاه ، متخصص زیبایی
آرایشگاه مناسب ، بهترین آرایشگاه ، متخصص زیبایی

انگشت شست و پایه، پدیکور و سایه را در بین انگشت شست و انگشتان انگشت قرار دهید. لطفا با تستر فروشگاه تمیز کاری انجام ندهید و به چهره یا پشت دستتان مراجعه کنید. نه تنها غیر بهداشتی است، بلکه واقع بینانه نیست. آزمایش روی پوست مشابه منطقه ای که محصول مورد استفاده قرار می گیرد. پد نرم و مشت آبی قرمز از انگشت شست بیشتر شبیه پوست واقعی پوست است و ایده درستی از سایه و بافت رژ لب دارد. وب پوست در نزدیکی انگشت شست شما نازک تر و خشن تر و صاف تر است – این نشان می دهد که چهره آرایش صورت و سایه چشم هنگام استفاده، ترکیب و پوشیده شده است.

2. پوستتان را به سمت بالا بمالید

آرایش پوست صورت ، جوانسازی پوست صورت ،
پوست را به سمت بالا ماساژ دهید

این واقعا کمک به مقابله با گرانش، و آن را مخفی کردن پوست saggy و خطوط عمیق عمیق. مخلوط روی کرم ها، سرم ها و روغن ها در حرکات ناخوشایند، کار از مرکز چهره خود را به سمت بیرون. در کوتاه مدت، گردش خون را می گیرد، محصولات را به ذهنش می ریزد و به آرامش می رسد – در بلند مدت، آن را به سمت پایین کشیدن می رساند. هنرمندان آرایشی، استادان آبگرم روز، فیس بوک و ورق دستورالعمل چاپی که با کرم های لوکس لوکس می آید، هیچ راهی برای آن ندارند! در پای گردن خود شروع کنید و به سمت چپ به راست بالا بروید. سپس در داخل جبهه، از چانه به گوش، در زیر بینی تا پستانداران به معابد، در یک کریستال بزرگ، کرم چشم را از چشم در نزدیکی بینی، در زیر گل زیرچشمی قرار دهید. هنگامی که ماساژ می دهید و خارج می کنید، صورت خود را بلند می کنید.

3. قبل از آرایش چشم، قبل از آرایش خود را تمیز کنید

آرایش چشم
آرایش چشم ، تمیز کردن چشم پس از آرایش

مگر اینکه شما خالکوبی کرده یا ابروهای خود را میکروبلاج کرده اید و یا دارای ژنهای قوی و کامل هستید – خودتان همان چیزی نیستید که مورد استفاده قرار گرفته اید. پر کردن و گسترش شکل چهره شما قبل از پریدن به لاینر، سایه و ریمل مژه و ابرو به قسمت چشم شما یک قاب بزرگتر جدید می دهد. این “پنجره” بر چگونگی آرایش چشم شما تاثیر می گذارد یا تاثیر می گذارد – و شاید این همان چیزی نیست که فکر می کنید. موی تیره؟ یک یا دو سایه سبک را در آرایش مو بگذارید. موی روشن؟ یک یا دو سایه تیره را در یک سمبل پر کنید.

4. شروع و توقف آرایش مو در جایی که باید باشد

آرایش مو ، آرایشگاه زنانه
آرایش مو

بهبود و یا اختراع بال های براق بزرگ است، اما ما اغلب توجه بیش از حد به کامل و شکل، نه طول. به همین دلیل است که حتی “اصلاح” سوزن کوتاه می شود. خط کشیدن هر مداد را به صورت عمودی از گوشه خارج بینی انجام دهید تا با گوشه داخلی چشم شما هماهنگ شود. این جایی است که جسد شما باید شروع شود. را پر کنید در پیشانی خود را با کوچک، hairlike، سکته مغزی مداد به سمت بالا، پس از آن زاویه مداد از بینی به گوشه بیرونی چشم خود را. این جایی است که جناح شما باید پایان یابد هشدار: منحنی پایین رو به پایین از موهای زیر را دنبال نکنید. در عوض، خط را به بیرون نگاه کنید تا نگاه دقیقتری به آن بیاندازید و موهایتان را که چشم خود را بکشید، بکشید. شانه های مو را بلند کنید و از پایین به بالا با مداد و یا پودر پر کنید.

5. چهره های ما با سن بیشتر نامتقارن می شوند. با آن مبارزه نکن

آرایش مو زنان مسن ، آرایشگاه زنانه
آرایش مو زنان مسن

با سن 50 سالگی، ویژگی های بی نظیر هنجار هستند. یک سوزن ممکن است بالاتر یا متفاوت از دیگری باشد؛ لب بالا ممکن است به یک خط تقریبا نامرئی نازک تر باشد، در حالیکه لب پایین هنوز خالی است. در چهره شما، ممکن است متوجه شوید که یکی از طرفها بیشتر از دیگران پوشانده شده و پاره شده (معمولا طرفی که در خواب نباشید، بالاتر، قوام و کمتر است). همه چی خوبه. این کارهای کوچک “خاموش”، به شخصیت و شخصیت چهره شما می انجامد. تلاش نکنید تفاوت ها را با آرایش مخفی کنید.

6. اسفنج لوازم آرایشی برای اضافه کردن رطوبت است، نه آرایش

اسفنج لوازم آرایشی
اسفنج آرایشی برای ایجاد رطوبت بر روی پوست است

در اینجا یک راز بزرگ است: بر خلاف انگشتان، اسفنج های آرایش زیادی آرایش چهره ای را می خورد. شما در نهایت با استفاده از آرایش بیشتر برای هر برنامه و بیرون آمدن از آن بطری یا لوله بسیار سریع می شوید. اسفنج اسفنجی گرانقیمت مرسوم است، اما آنهایی که مثلثی شده اند، همیشه برای همیشه بوده اند و همین کار را نیز انجام می دهند. از آنها استفاده کنید تا روز یا عصر آرایش بیش از حد آرایش یا آرایش روتوش را تازه کنید. نگران نباشید، اسفنج لوازم آرایشی را در آب گرم بمالید، فشار بیش از حد و دندانه (فشار دادن، کشیدن و کشیدن!) صورت خود را درست در بالای آرایش خود قرار دهید. این رنگ هر رنگ اضافی (برای مثال بنیاد، سرخ کننده یا برنز) را حذف می کند یا آرایش که در شکاف ها و خطوط حل شده است. یکی را در کیسه Ziploc در کیف دستی خود حمل کنید و آن را اغلب تمیز کنید.

7. ایجاد یک چرک پلک جدید

چشمان پیری زیبا هستند، اما زمانی که عمیق، کلاسیک و یا سفت و سخت، آنها غلاف خود را از فضا. این تأکید بر برانگیختگی ناگهانی و کاهش اندازه و شکل چشم است. هنگام استفاده از آرایش قوانین قدیمی را در مورد استفاده از یک سایه نور بر روی درب و رنگ عمیق تر به خطوط فراموش کنید. در عوض، با تیرهای متوسط ​​(هر چیزی از خاکستری تا قهوه ای مایل به سبز) تار می شود و آن را از خط مینور راست و چپ بر روی چهره واقعی خود قرار دهید تا از آن بالا بیاید. لبه قوس را نرم نگه دار. این چرک جعلی جدید توهم است که گسترش مژه ها را به فضای فرسوده می دهد، پشت سر بالایی را می کشد و چشم ها را به شکل بزرگتر و قوی تر می کشد – حتی قبل از اینکه شما به خط کش برسید!

8. خط کش چشم خود را به طور استراتژیک کار کنید

لوازم آرایشی خط چشم
خط چشم و آرایش

استفاده از لاینر را در اتوپیواتر متوقف کنید قرار دادن و ضخامت خط با توجه به یک هدف خاص – و این ممکن است روزانه متفاوت باشد. برای مثال می توانید مثال های زیر را مشاهده کنید: لبه های بالایی و پایین لبه ها تا حدی تاکید بیشتری نسبت به شکل چشم داشته باشید و توجه خود را از کوله ها یا خطوط زیر نظر بگیرید. خط بالایی را در ریشه های شلاق و زیر آن در خط خطوط آب قرار دهید تا عمیق ترین چشم ها را بیرون آورید. بطری بالای درب را کمی در انتهای بیرونی بکشید تا چشمها را بلند کنید به جای تیره، سیاه و سفید سیاه و سفید یا شکلات برای نگاه نرم تر، از یک درز خاکستری یا قهوه استفاده کنید. خط ابریشینی پایین را با یک مداد نقاشی بژ خط بکشید تا قرمزی را از بین ببرید. گزینه های بی پایان هستند

9. مرکز چهره شما جایی است که شما نیاز به پوشش بیشتر آرایش

متوقف کردن وسواس در مورد این نقاط قهوه ای قهوه ای – هیچکس دیگر حتی متوجه آنها نیست. در بینی خود (پل به زیر بینی) و منطقه اطراف آن، از آنجا که این جایی است که قرمزی، محافل تاریک، مویرگهای شکسته، منافذ بزرگ، نیاز به پوشش دارند، شروع شود. پای مرطوب کننده و رنگ مو (BB / CC) را در مرکز خود قرار دهید و از آنجا به سمت موی سر، فک و گوش ها به بیرون از آن بکشید، بافت را با هم بچرخانید. سپس برای دور دوم، دوباره به منطقه بروید، با استفاده از یک قلم مو پایه در حرکت به عقب و جلو هر کدام راه، مانند نقاشی دیوار. این باعث می شود که آرایش و پوست به طور یکنواخت به جز دروغ گفتن بر روی هم، ذوب شوند. هدف پوشش ظریف با پوست قابل مشاهده در زیر.

10. بافت و سایه همان رژگونه قدیمی خود را تغییر دهید

لوازم آرایش و بهداشتی ، رژ گونه آرایشی
لوازم آرایش و بهداشتی ، رژ گونه آرایشی

شما قبلا می دانید پوشش دادن و پر کردن لب ها با یک مداد لب مرطوب باعث جلوگیری از زنگ زدن در اطراف دهان و نگه داشتن رنگ می شود، اما شما این را نمی دانید: شما می توانید هر رژ لب را به یک مات تر و یا خاموش تر توسط blotting با بافت و پودر ساتن و یا مات – انتخاب از فشرده به سست، حتی سرخ شدن، یک گل سرخ، گل سرخ مایل به قرمز، گل های زرد طلایی یا برنز – هر گونه کار می کند. این نکته باعث می شود تا ظاهر سایه های روشن و عمیق تر می شود. آیا میخواهید درخشش بیشتری داشته باشید یا درخشش بیشتری نداشته باشید؟ رژ لب معمولی خود را بمالید و آن را با یک پودر پر زرق و برق، همانطور که در بالا ذکر شد، بنوشید.

ما در سانا بهترین خدمات آرایشی را به شما و سالمندانتان ارائه می دهیم


خدمات زیبایی

تصویر خدمات وِیژه سانا

خدمات آرایشی و بهداشتی سانا ،خدمات نویین آرایش در منزل را ویژه سالمندان ،بیماران و معلولین ارائه میدهد. خدمات سانا با کادر مجرب آرایشگری در خدمات شماست…

 

آرایش سالمندان

تصویر آرایش سالمندان- خدمات سانا

آرایش سالمندان باعث بازگشت روحیه آنان میشود ،وقتی سالمندان پا به سن میگذارند از درون به مشکلات روحی بر میخورند که خدمات سانا با آرایش در منزل روحیه شما را یاز میگرداند و شمارا برای مراسمات اماده می سازند

 

خدمات زیبایی و آرایشی

تصویر آرایش سالمندان- خدمات سانا
خدمات آرایشی و بهداشتی سانا ، برای سالمندان و مبیماران در منزل

آرایش سالمندان در منزل

تصویر آرایش سالمندان- خدمات سانا

خدمات آرایشی سالمندان در منزل ، سانا اولین ارائه دهنده خدمات آرایشی سالمندان در منزل

خدمات زیبایی سالمندان

تصویر قبل و بعد آرایش بانوان سالنمند در محل سکونت

خدمات آرایشی و بهداشتی سانا برای سالمندان که شادابی و نشاط و زیبایی را به سالمندان ما هدایه میدهد

خذمات زیبایی بانوان

تصویر آرایش بانوان- خدمات سانا

خدمات آرایشی و بهداشتی سانا ، برای بانوان در سالن آرایشی و در منزل پ. خدمات زیبایی سانا شمارا برای مهمانی ها و مراسمات آماده می سازد

خدمات پیرایش آقایان

تصویر آرایش و پیرایش سالمندان- خدمات سانا

پیرایش و اصلاح موی سر آقایان بخصوص آقایان سالمند در محل سکونت آنان…

اصلاح و تاتوی ابرو

تصویر قبل و بعد آرایش و تتو سالمندان - خدمات سانا

اصلاح . تاتوی ابروی سالمندان.بسیاری از خانم های سالمند که ابروی آنها ریخته علاقه به ترمیم ایروی خود دارند

اصلاح ، کراتینه و ابرسانی مو

تصویر خدمات کراتینه مو و آبرسانی مو - خدمات سانا

اگر مدت ها است که موی خود را کوتاه نکرده اید به خود این جسارت را بدهید که آنن را امتحان کنید

آرایش بیماران سرطانی

تصویر - خدمات آرایشی و سرطانی برای بیماران مبتلا به سرطان

مرکز خدمات آرایشی سانا با خدمات آرایشی خود زیبایی و شکوه چهره شمارا مجددا باز میگرداند

آرایش بیماران پس از درمان سرطان پستان

تصویر آرایش بیماران پس از سرطان پستان- خدمات سانا

بیمارانی که به تازگی از سرطان سینه آزاد شده اند و باد با ظاهر و روحیه خود توجه بسزایی داشته باشند

آرایش بیماران مبتلا به سرطان پوست

تصویر آرایش خانمی که دچار بیماری های پوستی بوده است - خدمات سانا

آرایش موی سر سالمندان و جوانان در سالن و در محل، اصلاح موی سر سالمندان در منزل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *