فهرست بستن

خدمات آرایشی سالمندان

ماسک صورت سالمندان

ماسک صورت معمولا بعد از عملیات مراقبت پوست مانند، پاکسازی، بررسی وضعیت پوست، لایه برداری، پاک کردن منافذ پوست و یا ماساژ صورت استفاده می شود. ماسک صورت برای درمان پوست و به تناسب نوع و وضعیت پوست شما استفاده می شود. اگر پوست شما خشک است، ماست صورت باید پوست شما را آبرسانی کند. اگر پوست شما قرمز و برافروخته است، ماسک صورت باید پوست شما را آرام کند. اگر پوست شما چرب است، ماسک صورت باید به شما کمک کند تا پوستتان متعادل و پاکسازی شود.

ماسک های صورت معمولا باید بین 10 تا 15 دقیقه روی پوست بمانند. این ماسک ها از موادی مانند خاک رس، گل ماهی سیاه، آلوورا، خزه دریایی، جلبک، روغن های مفید برای ماساژ، گیاهان معطر و ویتامین ها ساخته می شوند. بعد از اینکه ماسک کار خودش را انجام داد، کارشناس پوست ماسک را برداشته و عملیات مراقبت پوست را با تونر، سرم، مرطوب کننده، کرم دور چشم، بالم لب و ضد آفتاب کامل می کند.

ماسک صورت

آبرسانی پوست سالمند

خشکی پوست یکی از مشکلات پوستی است که اغلب ما با آن درگیریم. آبرسانی پوست یا هیدرودرمی یعنی رطوبت رساندن به پوست . با آبرسانی پوست سلول های پوستی شاداب و متورم می شوند. و در نتیجه با این کار پوست شاداب و سرزنده می شود .از سن ۳۰ سالگی باید افراد رسیدگی به پوست خود را آغاز کنند. چون با افزایش سن، پوست دچار چین و چروک می شود. به خصوص در پوست های خشک که باعث شکنندگی ، پیری و ایجاد چین و چروک می شود .استفاده از ویتامینها نه تنها به جوان ماندن پوست و برطرف شدن علائم پیری کمک می کند. بلکه به بهبود بافت پوست و حتی کم شدن سیاهی دور چشم هم کمک می کند.

آبرسانی پوست

ماساژ پوست سالمندان

مهم‌ترین بخش زیبایی در چهره انسان پوست صورت است. و از دوران باستان تاکنون اهمیت زیادی به آن می‌دادند. به همین دلیل روش‌های زیادی برای داشتن یک پوست زیبا و شاداب وجود دارد. ماساژ صورت یکی از این روش‌ها است.این ماساژ یکی از تکنیک‌های خوب طب سنتی در شرق است. که انجام صحیح آن فواید بسیاری برای صورت دارد. اگر ماساژ صورت را جزو برنامه‌های زیبایی و جوانسازی خود قرار دهید. می‌توانید به نتایج بسیار خوبی برسید. ماساژ صورت یک ورزش خوب و مهم برای تقویت هر چه بهتر عضلات صورت است.و از چین و چروک‌های احتمالی صورت جلوگیری می کند.

ماساژ پوست

بخور صورت سالمندان

بخور صورت با بخار آب، باعث پاکسازی عمقی پوست از آلودگی هوا می شود. وهر نوع مواد ناخالص از منافذ را بیرون می کند. بخور صورت می تواند پوست را از درون پاکسازی کند. و کمبود آب پوست صورت را جبران نماید. و زندگی دوباره به آن ببخشد . بخار آب باعث درخشان تر و شاداب تر شدن شدن پوست می شود. و جریان خون در مویرگ‌های زیر پوست را بهبود میدهد. و از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری می کند.

بخور صورت

میک آپ سالمندان

میک آپ در لغت به معنای ترکیب و ساختار و در اصطلاح به معنای آرایش صورت است. سبک یا استایل به معنای شیوه انجام آرایش است. که به تقسیم وزن و هارمونی رنگ در آرایش صورت می پردازد. انواع سبک های آرایشی را می توان بر اساس چگونگی استفاده از عمق و رنگ و همچنین توازن میان آرایش قسمت های مختلف اجزای صورت دسته بندی کرد. در دنیای میکاپ، چند استایل یا سبک معروف وجود دارد که از جمله آن ها می توان به سبک کلاسیک، اروپایی، عربی، هالیوودی و … اشاره کرد.

میک آپ صورت سالمندان

ما در سانا بهترین خدمات آرایشی را به شما و سالمندانتان ارائه می دهیم


مطالب مرتبط با خدمات آرایشی سالمندان

خدمات زیبایی

تصویر خدمات وِیژه سانا

خدمات آرایشی و بهداشتی سانا ،خدمات نویین آرایش در منزل را ویژه سالمندان ،بیماران و معلولین ارائه میدهد. خدمات سانا با کادر مجرب آرایشگری در خدمات شماست…

 

آرایش سالمندان

تصویر آرایش سالمندان- خدمات سانا

آرایش سالمندان باعث بازگشت روحیه آنان میشود ،وقتی سالمندان پا به سن میگذارند از درون به مشکلات روحی بر میخورند که خدمات سانا با آرایش در منزل روحیه شما را یاز میگرداند و شمارا برای مراسمات اماده می سازند

 

خدمات زیبایی و آرایشی

تصویر آرایش سالمندان- خدمات سانا
خدمات آرایشی و بهداشتی سانا ، برای سالمندان و مبیماران در منزل

آرایش سالمندان در منزل

تصویر آرایش سالمندان- خدمات سانا

خدمات آرایشی سالمندان در منزل ، سانا اولین ارائه دهنده خدمات آرایشی سالمندان در منزل

خدمات زیبایی سالمندان

تصویر قبل و بعد آرایش بانوان سالنمند در محل سکونت

خدمات آرایشی و بهداشتی سانا برای سالمندان که شادابی و نشاط و زیبایی را به سالمندان ما هدایه میدهد

خذمات زیبایی بانوان

تصویر آرایش بانوان- خدمات سانا

خدمات آرایشی و بهداشتی سانا ، برای بانوان در سالن آرایشی و در منزل پ. خدمات زیبایی سانا شمارا برای مهمانی ها و مراسمات آماده می سازد

خدمات پیرایش آقایان

تصویر آرایش و پیرایش سالمندان- خدمات سانا

پیرایش و اصلاح موی سر آقایان بخصوص آقایان سالمند در محل سکونت آنان…

اصلاح و تاتوی ابرو

تصویر قبل و بعد آرایش و تتو سالمندان - خدمات سانا

اصلاح . تاتوی ابروی سالمندان.بسیاری از خانم های سالمند که ابروی آنها ریخته علاقه به ترمیم ایروی خود دارند

اصلاح ، کراتینه و ابرسانی مو

تصویر خدمات کراتینه مو و آبرسانی مو - خدمات سانا

اگر مدت ها است که موی خود را کوتاه نکرده اید به خود این جسارت را بدهید که آنن را امتحان کنید

آرایش بیماران سرطانی

تصویر - خدمات آرایشی و سرطانی برای بیماران مبتلا به سرطان

مرکز خدمات آرایشی سانا با خدمات آرایشی خود زیبایی و شکوه چهره شمارا مجددا باز میگرداند

آرایش بیماران پس از درمان سرطان پستان

تصویر آرایش بیماران پس از سرطان پستان- خدمات سانا

بیمارانی که به تازگی از سرطان سینه آزاد شده اند و باد با ظاهر و روحیه خود توجه بسزایی داشته باشند

آرایش بیماران مبتلا به سرطان پوست

تصویر آرایش خانمی که دچار بیماری های پوستی بوده است - خدمات سانا

آرایش موی سر سالمندان و جوانان در سالن و در محل، اصلاح موی سر سالمندان در منزل